Ruletka system: najlepsza taktyka, aby wygrać w ruletkę

Ruletka system to w zasadzie dowolna metoda wygrywania w ruletce. W większości przypadków jest to zestaw mechanicznych reguł, które informują gracza, kiedy i gdzie postawić. Istnieje więcej strategii na wygrywanie w ruletkę niż w jakiejkolwiek innej grze kasynowej, ale ogromna większość graczy ruletki konsekwentnie przegrywa. Ta strona zawiera proste wyjaśnienie, które strategie ruletki działają, które zawiodły i dlaczego. Nacisk kładzie się na „dlaczego”, więc rozumiesz i przestaje tracić czas na utratę strategii.

To ma sens, aby pomóc w poznaniu podstawowych faktów. Ale większość graczy wciąż tkwi w przekonaniu, że nie ma sensu. Ta sekcja zawiera listę najczęstszych fałszywych przekonań, popartych przez zwykły fakt.

Poprzednie spiny nie mają wpływu na przyszłe spiny

Poprzednie spiny nie mają wpływu na przyszłe spiny

Taktyczna ruletka – gdybyśmy mieli 100 czerwonych z rzędu, szanse na to, że czerwone lub czarne będą się kręcić dalej, nie ulegną zmianie. Aby przetestować tę zasadę dla siebie, sprawdź historię obrotów i znajdź smugi czerwieni lub czerni. Następnie sprawdź, ile razy pojawiają się czerwone lub czarne spiny. Przetestuj wystarczająco dużo spinów, a kursy się nie zmienią. W tym sensie poprzednie spiny nie mają związku z przyszłymi spinami. Jednak nadal istnieje pewne połączenie, które jest zmiennymi fizycznymi. Ale większość graczy nawet nie próbuje korzystać z połączeń.

Nie możesz użyć „równowagi długoterminowej”

Jeśli przetestujesz 10 000 spinów, zwykle będziesz miał mniej więcej czerwoną i czarną. Więc może wydawać się rozsądnym założenie, że możesz sprawdzić poprzednie spiny i postawić na najmniej oblany kolor. Załóżmy, że na razie nie było zielonego zera. Załóżmy na przykład, że sprawdziłeś 1000 poprzednich spinów i zobaczyłeś 600 czerwonych i 400 czarnych. Więc obstawiasz czarnych oczekujących więcej czarnych spinów z powodu „efektu wieczornego wyjścia”.

Zmieniający się zakład pomaga ci wygrać

Ruletka

Zmiana wielkości zakładu nazywa się „progresją”. Pozytywna progresja zwiększa wielkość zakładu po stratach, a ujemna progresja zmniejsza wielkość zakładu po stratach. Po prostu nie działają. Zadaj sobie to pytanie: Czy zmiana wielkości zakładu wpływa na liczbę wygranych? Nie, oczywiście nie. Koło i piłka nie mają nic wspólnego z Twoimi zakładami.

Jeśli jesteś jak większość graczy, twoja strategia ruletka system polegałaby na użyciu spustu, a następnie progresji zakładów. Spust jest po prostu wydarzeniem, na które czekasz, aby wystąpić przed obstawianiem. Na przykład wyzwalacz może czekać, aż 3 CZERWONY zaczną się kręcić w jednym rzędzie. Twój zakład będzie wtedy podwajał wielkość zakładu, dopóki nie wygrasz. Ale znowu to nie zadziała, ponieważ szanse się nie zmieniły, wypłaty są takie same, a wszystko, co robisz, robi zakłady różnicowe na niezależne spiny. 

Oczekiwanie na postawienie spustu zwiększa twoje szanse na wygraną

Będziesz miał pozytywną lub negatywną przewagę, a czekanie, aż coś się wydarzy, jak sekwencja liczb, nie zwiększy twoich szans na wygraną. Wjtek stanowi sytuacja, w której „wyzwalacz” jest bezpośrednio związany z sekwencją obrotów spowodowaną przez fizyczne zmienne koła i kulki. Na przykład, jeśli wyzwalacz był „postawić na dowolną liczbę, która wygrała najwięcej w 10.000 spinów”, to jest to analiza uprzedzeń. Ale „wyzwalacze”, które nie mają efektu, to „poczekaj 5 czerwonych z rzędu, a następnie postaw zakład czarny”.