Ruletka system: najlepsza taktyka, aby wygrać w ruletkę

Ruletka system to w zasadzie dowolna metoda wygrywania w ruletce. W większości przypadków jest to zestaw mechanicznych reguł, które informują gracza, kiedy i gdzie postawić. Istnieje więcej strategii na wygrywanie w ruletkę niż w jakiejkolwiek innej grze kasynowej, ale ogromna większość graczy ruletki konsekwentnie przegrywa. Ta strona zawiera proste wyjaśnienie, które strategie ruletki działają, które zawiodły i dlaczego. Nacisk kładzie się na „dlaczego”, więc rozumiesz i przestaje tracić czas na utratę strategii.

To ma sens, aby pomóc w poznaniu podstawowych faktów. Ale większość graczy wciąż tkwi w przekonaniu, że nie ma sensu. Ta sekcja zawiera listę najczęstszych fałszywych przekonań, popartych przez zwykły fakt.

Poprzednie spiny nie mają wpływu na przyszłe spiny

Taktyczna ruletka – gdybyśmy mieli 100 czerwonych z rzędu, szanse na to, że czerwone lub czarne będą się kręcić dalej, nie ulegną zmianie. Aby przetestować tę zasadę dla siebie, sprawdź historię obrotów i znajdź smugi czerwieni lub czerni. Następnie sprawdź, ile razy pojawiają się czerwone lub czarne spiny. Przetestuj wystarczająco dużo spinów, a kursy się nie zmienią. W tym sensie poprzednie spiny nie mają związku z przyszłymi spinami. Jednak nadal istnieje pewne połączenie, które jest zmiennymi fizycznymi. Ale większość graczy nawet nie próbuje korzystać z połączeń.

Nie możesz użyć „równowagi długoterminowej”

Jeśli przetestujesz 10 000 spinów, zwykle będziesz miał mniej więcej czerwoną i czarną. Więc może wydawać się rozsądnym założenie, że możesz sprawdzić poprzednie spiny i postawić na najmniej oblany kolor. Załóżmy, że na razie nie było zielonego zera. Załóżmy na przykład, że sprawdziłeś 1000 poprzednich spinów i zobaczyłeś 600 czerwonych i 400 czarnych. Więc obstawiasz czarnych oczekujących więcej czarnych spinów z powodu „efektu wieczornego wyjścia”.

Zmieniający się zakład pomaga ci wygrać

Zmiana wielkości zakładu nazywa się „progresją”. Pozytywna progresja zwiększa wielkość zakładu po stratach, a ujemna progresja zmniejsza wielkość zakładu po stratach. Po prostu nie działają. Zadaj sobie to pytanie: Czy zmiana wielkości zakładu wpływa na liczbę wygranych? Nie, oczywiście nie. Koło i piłka nie mają nic wspólnego z Twoimi zakładami.

Jeśli jesteś jak większość graczy, twoja strategia ruletka system polegałaby na użyciu spustu, a następnie progresji zakładów. Spust jest po prostu wydarzeniem, na które czekasz, aby wystąpić przed obstawianiem. Na przykład wyzwalacz może czekać, aż 3 CZERWONY zaczną się kręcić w jednym rzędzie. Twój zakład będzie wtedy podwajał wielkość zakładu, dopóki nie wygrasz. Ale znowu to nie zadziała, ponieważ szanse się nie zmieniły, wypłaty są takie same, a wszystko, co robisz, robi zakłady różnicowe na niezależne spiny. 

Oczekiwanie na postawienie spustu zwiększa twoje szanse na wygraną

Będziesz miał pozytywną lub negatywną przewagę, a czekanie, aż coś się wydarzy, jak sekwencja liczb, nie zwiększy twoich szans na wygraną. Wjtek stanowi sytuacja, w której „wyzwalacz” jest bezpośrednio związany z sekwencją obrotów spowodowaną przez fizyczne zmienne koła i kulki. Na przykład, jeśli wyzwalacz był „postawić na dowolną liczbę, która wygrała najwięcej w 10.000 spinów”, to jest to analiza uprzedzeń. Ale „wyzwalacze”, które nie mają efektu, to „poczekaj 5 czerwonych z rzędu, a następnie postaw zakład czarny”.