Ruletka na żywo: najlepsza gra do gry online

W kasynie online ruletka na żywo jest jedną z najpopularniejszych gier losowych. Klasyczna gra stołowa w kasynie, ruletka może przynieść duże wygrane, szczególnie dla graczy, którzy stawiają na jeden numer lub kolor. Podczas wyszukiwania najlepszych gier ruletkowych online szukaj wirtualnego kasyna oferującego europejską ruletkę, oprócz amerykańskiej ruletki.
Amerykańska ruletka, znana również jako „Double Zero”, używa koła ruletki podzielonego na 38 miejsc, z zielonym „00”.

Europejska ruletka, lub „Single Zero”, wykorzystuje koło podzielone na 37 sekcji, z zielonym „0”. Ponieważ europejskie koło ruletki ma mniej slotów, Twoje szanse na wygraną są większe!
Najlepsze kasyna ruletkowe online oferują również gry na żywo w ruletkę, możliwość czatowania z najlepszymi dealerami oraz możliwość korzystania z mobilnych kasyn, które umożliwiają grę w ruletkę za pośrednictwem urządzenia przenośnego, w tym telefonu Blackberry, smartfona z Androidem, tabletu, iPada lub iPhone’a.

Różne rodzaje ruletki online

Jedną z kluczowych decyzji, które musisz podjąć, grając w ruletka na żywo, jest decyzja, czy chcesz spróbować swoich sił w European or American Roulette. Jedną z głównych różnic między nimi jest to, że amerykańskie koło ruletki ma 2 zera na cylindrze, co daje większą przewagę w kasynie online.

Amerykańska ruletka

Jedną z kluczowych różnic między amerykańską a europejską ruletką jest to, że amerykańskie koło ruletki ma 2 zera na cylindrze, co daje większą przewagę w kasynie online. W sumie na amerykańskim kole ruletki znajduje się 38 kieszeni, od 0 do 36 plus dodatkowa liczba 00 – 18 z tych kieszeni ma kolor czerwony, a 18 jest czarnych, a dwa pozostałe gniazda z numerami 0 i 00 są zielone.

Europejska ruletka

Z kolei europejskie koło ruletki ma jedno zero, co czyni go doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą zrównoważyć efekt wariancji. Otwór zerowy jest tu zielony, a pozostałe 36 jest podzielone na pół, a 18 jest czarne, a pozostałe czerwone. Unibet ma szeroki wybór gier ruletkowych online, ale jeśli masz ochotę na pełne autentyczne wrażenia z gry na żywo, to Live Roulette to gra dla Ciebie.

Zakłady na żywo w ruletkę

Podobnie jak internetowe gry ruletkowe Netent, także ruletka na żywo oferuje teoretyczną wypłatę w wysokości 97,30%. A ponieważ nie ma innego sposobu na dostarczenie Ruletki na Żywo, z wyjątkiem wyciągniętego stołu, ponieważ nie będziesz mógł postawić żadnego zakładu na prawdziwym stole życiowym zza komputera, stawiasz zakłady na losowanym, prostym, szybkim i łatwe, a nawet gdy stolik już się obraca, nadal możesz obstawiać swoje zakłady. Po tym, jak sprzedawca na żywo da znak, żadne zakłady nie są już możliwe, po prostu musisz poczekać do rozpoczęcia kolejnej rundy.